FOTOGRAFIA PRODUKTOWA
Nowa serii drzwi firmy SOWAPRO

Pastelowe portrety nowej serii drzwi firmy SOWAPRO

Drzwi z serii Pompadur, zaprojektowane przez Mateusz Rudnickiego, to doskonały przykład śmiałego i eleganckiego produktu. Każda seria drzwi z Jego rodzinnej manufaktury kryje w sobie swoją własną, unikalną historię. Mimo iż są to zwykłe przedmioty codziennego użytku potrafią nas zaskoczyć swoją formą i stylem nadanym przez projektanta.


Read More

SERIA PRODUKTÓW

Współczesny design i moda na pastelowe odcienie powraca do nowoczesnych wnętrz w serii drzwi Pompadur.

Pastelowe odcienie są dziś chętnie wykorzystywane w designie wnętrz i stanowią jeden z kluczowych trendów w tej dziedzinie. Kolory pastelowe pozwalają na stworzenie delikatnego, subtelnie eleganckiego wizerunku produktu. Jednocześnie, taki kolor idealnie wpisuje się w nowoczesne wzornictwo, gdzie coraz częściej wykorzystuje się jasne i subtelne kolory. Czy będą miały taki wpływ na nasze wnętrza jak za czasów Madame Pompadur?

SZCZEGÓŁ PRODUKTU – KOLOR, MATERIAŁ I JEGO STRUKTURA

Tym razem to kolor drzwi odgrywa kluczową rolę.

W przypadku tej serii produktów to odwzorowanie koloru jest jednym z głównych zadań fotografii produktowej. Oddanie koloru na fotografiach musi być dokładne i wiernie odzwierciedlać rzeczywisty kolor produktu. W przeciwnym razie, zdjęcie może wprowadzić w błąd klientów, którzy oczekują, że kolor produktu będzie taki sam, jak na zdjęciu.

PRODUKT I JEGO FORMY

Subtelne i delikatne wzory geometryczne uwypuklone kolorem i światłocieniem.

Forma oraz faktura drzwi również mają wpływ na to, jak prezentuje się produkt w sklepie internetowym. Jeśli drzwi posiadają ciekawe kształty, okucia, specjalne wytłoczenia lub inne detale, to warto je uwypuklić światłocieniem na zdjęciu. Często takie detale w rzeczywistości umykają a dobra fotografia potrafi je wydobyć co pozwala wzbudzić większe zainteresowanie współczesnych konsumentów.

DETALE I WYKOŃCZENIA

Wyszukane, proste i spełniające funkcję. Niezawodne.

Najtrudniejsza część zadania dla fotografa. Wszystko co ukryte trzeba pokazać. Pokazać ciekawie. Fotografia produktowa drzwi to szczegółowy obraz produktu, który ma na celu ukazanie jego formy i cech z jakimi został zaprojektowany. Fotografia ta powinna wyraźnie pokazać detale drzwi, takie jak faktura, kształt, rodzaj okuć, zastosowane materiały i inne istotne elementy, które wyróżniają produkt na tle konkurencji. Czy można pokazać interesująco rodzaj farby, zawiasów, klamek a nawet wkrętów użytych do produkcji takich drzwi?

Zobacz katalog na stronie producenta

Projekt / Skład katalogu /Fotografie / Copywriting / Tomasz Kulak TK STUDIO